O nas

Firma BENDAM powstała w 2007 roku, jednak doświadczenie w branży mamy ponad 25-letnie. Od samego początku działalności skoncentrowaliśmy nasz profil na stworzeniu warunków do dostawy najlepszych materiałów do napawania i natryskiwania cieplnego trudnościeralnych napoin i powłok.

Dlatego też nawiązaliśmy strategiczny sojusz z najlepszymi producentami tych materiałów firmami CORODUR das Original oraz DURUM.

Certyfikaty potwierdzające współpracę

Oficjalny dystrybutor  CORODUR das Original w Polsce

W naszej ofercie znajdują sie druty proszkowe oraz proszki ze wszystkimi oryginalnymi świadectwami jakości i gwarancjami dla określonego gatunku.

Oferowane przez nas materiały zdobyły uznanie naszych odbiorców, dlatego też poszerzyliśmy naszą ofertę o proszki metaliczne renomowanego producenta do napawania laserowego i PTA oraz natryskiwania cieplnego, firmy DURUM.

Ponad 20 letnie doświadczenie zawodowe z solidnymi podstawami teoretycznymi w dziedzinie napawania i natryskiwania cieplnego zdobyte przez naszych pracownikow w firmach zagranicznych i na polskich uczelniach, pozwalają rozszerzyć naszą ofertę o pomoc i doradztwo techniczne we wdrażaniu technik napawnia i natryskiwania cieplnego.

BENDAM jest członkiem Związku Kuźni Polskich oraz GTS Gemeinschaft Thermisches Spritzen

  

Zapraszamy do współpracy – zespół BENDAM„przez jakość do sukcesu”