Akcesoria spawalnicze

Spawanie, napawanie i natryskiwanie cieplne – to jedne z licznych metod obróbki metali. Często są to skomplikowane procesy wymagające użycia profesjonalnego sprzętu. W trakcie przeprowadzania takich działań warto skorzystać z dodatkowych akcesoriów ułatwiających pracę. W związku z tym w naszej ofercie można znaleźć nie tylko profesjonalne materiały i urządzenia spawalnicze, ale i akcesoria takie jak taśmy maskujące.

Akcesoria spawalnicze — co warto posiadać?

Spawanie to skomplikowany proces wymagający odpowiedniego przygotowania i wiedzy. W związku z tym w praktyce zawodowej warto stosować nie tylko profesjonalne materiały czy urządzenia spawalnicze – warto posiadać też przydatne akcesoria. Dzięki nim wykonywane prace spawalnicze będą bezpieczne i wygodne. Jednym z akcesoriów niezbędnych przy spawaniu jest taśma maskująca.

Akcesoria pomocnicze do procesów napawania

Taśma maskująca od Bendam.pl

Taśma maskująca to akcesorium, który ułatwia czynności związane ze spawaniem. Dzięki niej można zamaskować obszary części, które muszą być zabezpieczone przed zetknięciem się z natryskiem powłoki. Jakie cechy powinna posiadać taśma maskująca? Dostępne w naszym asortymencie produkty są:

  • Odporne na działanie wysokich temperatur – w trakcie natryskiwania taśmy maskujące poddawane są bowiem działaniu ekstremalnie wysokich temperatur. Dlatego też taśma z naszej oferty nie ulega rozpuszczaniu;
  • Odporne na ścieranie – ma to ogromne znaczenie zwłaszcza w trakcie przeprowadzanego piaskowania lub natryskiwania płomieniowego;
  • Dobrze dopasowane – pod żadnym pozorem nie powinny one odstawać od powierzchni. Nasze taśmy dostępne są w różnych rozmiarach, ale i wariantach kolorystycznych;
  • Wyposażone w przyczepny klej – solidny klej zabezpiecza taśmę przed jej odklejaniem się od powierzchni. Dlatego też do produkcji tego przedmiotu używamy solidnych klejów, dbając również o to, by nie pozostawiały one po oderwaniu taśmy, śladów klejenia na powierzchni.

Bendam.pl – nasze akcesoria spawalnicze

Dostępne w naszym sklepie taśmy maskujące, umożliwią Państwu zakrycie wszelkich detali, których nie chcecie Państwo uszkodzić w trakcie obróbki. Ogromną zaletą naszych produktów jest łatwość w ich obsłudze oraz fakt, iż po zerwaniu nie pozostawiają one po sobie widocznych śladów. Ponadto również są one wysoce odporne na działanie temperatury, w związku z czym się nie kurczą. Od prawie 15 lat świadczymy swoje usługi, dostarczając nasze produkty do napawania i natryskiwania cieplnego w Polsce i za granicą. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz ponad 20-letnie doświadczenie, które zdobywaliśmy zarówno za granicą, jak i na renomowanych polskich uczelniach.
W razie wszelkich pytań – serdecznie zachęcamy Państwa do skorzystania z formularza kontaktowego. Nasi eksperci w dziedzinie technik napawania i natryskiwania cieplnego z przyjemnością odpowiedzą na Państwa pytania.